Das Boot - Okręty Podwodne 13-15/08/2021

Das Boat - Okręty Podwodne

Trzydniowy wyjazd do Niemiec podczas którego wejdziemy na pokłady 6 okrętów podwodnych plus kilkunastu okrętów nawodnych oraz zobaczymy mnóstwo wystaw w kilku muzeach morskich na terenie Niemiec. Czas spędzimy w kameralnej grupie , w towarzystwie ludzi z pasją i kochających militaria z całej Polski…Fajna i luźna atmosfera to znak firmowy wyjazdów ze mną..

Czytaj dalej

SIAF Airshow i Słowackie Muzea Militarne 03-05/09/2021

Słowackie muzea i fortyfikacje

Czterodniowy wyjazd z pokazami lotniczymi w roli głównej.Czas spędzimy w kameralnej grupie w towarzystwie ludzi z pasją i kochających militaria...Każdy dzień wypełniony od rana aż do wieczora, ogromną ilością sprzętu wojskowego i historycznym miejscówkami. Fajna i luźna atmosfera to znak firmowy wyjazdów ze mną.

Czytaj dalej

Czeskie Muzea i Fortyfikacje 17-19/09/2021

Czeskie Muzea i Fortyfikacje

Trzy-dniowy wyjazd do Czech podczas , którego odwiedzimy najciekawsze muzea , fortyfikacje oraz Pragę.Czas spędzimy w kameralnej grupie w towarzystwie ludzi z pasją i kochających militaria...Każdy dzień wypełniony od rana aż do wieczora, ogromną ilością sprzętu wojskowego i historycznym miejscówkami. Fajna i luźna atmosfera to znak firmowy wyjazdów ze mną.

Czytaj dalej

Muzeum "Tank Hunter" i "Gryf" oraz Fortyfikacje Półwyspu Helskiego (wrzesień/październik)

Fortyfikacje Półwyspu Helskiego i Trójmiasto

Trzydniowy wyjazd nad Morze Bałtyckie , gdzie odwiedzimy łowcę czołgów "Tank Huntera" i jego kolekcję , zwiedzimy Półwysep Helski wraz z jego polskimi , niemieckimi i rosyjskimi fortyfikacjami. Obejrzymy Westerplatte , Muzeum Marynarki w Gdyni i wiele innych ciekawych obiektów militarnych w tym regionie. Kameralna grupa pasjonatów z całej Polski i spokojne tempo zwiedzania pozwoli Wam zagłębić się w historie odwiedzanych przez Nas miejsc.

Czytaj dalej

Bitwa o Berlin 26-29/08/2021

Bitwa o Berlin

Czterodniowy wyjazd do Niemiec, gdzie poznamy szczegóły ostatniej wielkiej bitwy Drugiej Wojny Światowej na froncie europejskim oraz najciekawsze muzea i obiekty militarne w Niemczech.

Czytaj dalej

Wilczy Szaniec i Mazurskie Fortyfikacje 16-18/07/2021

Wilczy Szaniec i Mazurskie Fortyfikacje

 Strefa Bojowa Militarne Wyprawy po Europie zaprasza Was na trzydniowy wyjazd do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich  szlakiem „Mazurskich Fortyfikacji i Wilczego Szańca”. Wraz z grupą entuzjastów z całej Polski zwiedzimy najciekawsze kwatery , schrony i twierdze tego pięknego regionu.

Czytaj dalej

Śląskie Fortyfikacje 10-11/07/2021

Śląskie Fortyfikacje 10-11/07/2021

 Strefa Bojowa Militarne Wyprawy po Europie zaprasza Was na weekend wśród „Śląskich Fortyfikacji”. Wraz z grupą entuzjastów z całej Polski zwiedzimy najciekawsze schrony  , fortyfikacje i muzea tego ciekawego regionu.

Czytaj dalej

  • Lądowanie w Normandii
  • Fińskie Muzea i Fortyfikacje
  • Market Garden & Overloon
  • Pokazy Lotnicze "Flying Legends"
  • Pokazy Lotnicze "Bitwa o Anglię"
  • Pokazy lotnicze "RIAT Royal International Air Tattoo"
  • "Tankfest" Bovington UK
  • Bitwy Pierwszej Wojny Światowej
  • Kubinka Muzeum Trip
  • Wyjazdy na indywidualne zlecenie